search in the APK ...

Type to start search (at least 3 letters)

graphic for beIN CONNECT – Süper Lig, Dizi Film, canlı TV izle 1.23.6

beIN CONNECT – Süper Lig, Dizi Film, canlı TV izle V1.23.6

Digiturk
June 4th, 2022 || Android 5.0 +
Official
Download APK beIN CONNECT yerli yabancı yüzlerce içeriği ile her zaman her yerde seninle! Nerede olursan ol, c...
version
V1.23.6
last update
June 4th, 2022
requirements
Android 5.0 +
File Size
19MB
CPU
x86, x86-64, armeabi-v7a, arm64-v8a
permissions
downloads
+ 652
price
N/A
About the APK:
beIN CONNECT yerli yabancı yüzlerce içeriği ile her zaman her yerde seninle!
Nerede olursan ol, canlı spor heyecanı ve eğlence hep yanında. Spor Toto Süper Lig, Bundesliga, Euroleague, Fransa Ligue 1 ve çok daha fazlasının canlı maç yayınları yüksek görüntü kalitesiyle sadece beIN CONNECT’te. İzlemek istediğin lige ait pakete aboneysen herhangi bir ek ücret ödemeden maçları canlı izleyebilirsin. Uygulamayı yüklemen ve üye girişi yapman yeterli.
Ayrıca 60’tan fazla canlı TV kanalı, her ay yenilenen yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller de beIN CONNECT Eğlence Paketi ile seni bekliyor. Üstelik Eğlence Paketi’ni ile ilk 30 gün ücretsiz deneyebilirsin!
Eğlence paketleri ile her ay yenilenen arşivden dilediğin kadar dizi film seyredebilir, Avrupa’nın en popüler sporlarını Spor Extra Paketi ile takip edebilir, Süper Lig paketi ile Türkiye Spor Toto Süper Lig’i, Taraftar Paketleri ile takımının maçlarının heyecanına ortak olabilirsin! Adana Demirspor, Alanyaspor, Altay, Fraport TAV Antalyaspor, Atakaş Hatayspor, Beşiktaş, Çaykur Rizespor, Fatih Karagümrük, Fenerbahçe, Galatasaray, Gaziantep, Giresunspor, Göztepe, İtifak Holding Konyaspor, Kasımpaşa, Kayserispor, Medipol Başakşehir, Sivasspor, Trabzonspor ve Yeni Malatyaspor maçlarını Süper Lig veya Taraftar paketleri ile izleyebilirsin. Futbol keyfi beIN CONNECT ile evine geliyor!
Bu uygulamayı sadece beIN CONNECT aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir.

beIN CONNECT kullanıcıları, web sitesinden (beinconnect.com.tr) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları cep telefonu numarası ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.
Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.
Uzaktan kumanda özelliği ile beIN CONNECT uygulamasını, Digiturk kutunuzu kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Kumanda özelliğinin kullanılabilmesi için cep telefonunuzun ve Digiturk kutunuzun aynı ağa bağlı olması gerekmektedir.
Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları: https://www.beinconnect.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi
The latest TV series, movies, the Super League and football enjoyment and the world’s sport are here!
beIN CONNECT is always with you everywhere with hundreds of local and foreign content!

Wherever you are, live sports excitement and entertainment are always with you. Live match broadcasts of Spor Toto Super League, Bundesliga, Euroleague, French Ligue 1 and much more are only on beIN CONNECT with high image quality. If you subscribe to the package of the league you want to watch, you can watch the matches live without paying any additional fee. All you have to do is install the app and log in.

In addition, more than 60 live TV channels, hundreds of domestic and foreign series and movies renewed every month, and the most popular documentaries are waiting for you with the beIN CONNECT Entertainment Package. Moreover, you can try the Entertainment Package for free for the first 30 days!

With the entertainment packages, you can watch as many TV series as you want from the archive, which is renewed every month, you can follow the most popular sports in Europe with the Spor Extra Package, you can share the excitement of the matches of your team with the Turkish Spor Toto Super League with the Super League package, and with the Fan Packages! Adana Demirspor, Alanyaspor, Altay, Fraport TAV Antalyaspor, Atakaş Hatayspor, Beşiktaş, Çaykur Rizespor, Fatih Karagümrük, Fenerbahçe, Galatasaray, Gaziantep, Giresunspor, Göztepe, İtifak Holding Konyaspor, Kasımpaşa, Kayserispor, Medipol Başakşehir, Sivasspor, Trabzonspor and Yeni Malatyaspor. You can watch with Super League or Fan packages. Football enjoyment comes home with beIN CONNECT!

Only beIN CONNECT subscribers can use this application in Turkey.

beIN CONNECT users can access the content they have the right to watch by logging into the application with the mobile phone number and password they used for their memberships on the website (beinconnect.com.tr).

For uses made via mobile internet connection, your operator may charge you within the scope of your data tariff.

With the remote control feature, you can use the beIN CONNECT application to control your Digiturk box. In order to use the remote feature, your mobile phone and Digiturk box must be connected to the same network.

Confidentiality Agreement and Terms of Use: https://www.beinconnect.com.tr/personal-data-protection

WHAT’S NEW
beIN CONNECT’i kullanırken bize sunduğun önerilerini dinliyoruz ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Daha iyi bir deneyim için uygulamanı güncel tutmayı unutma!

Notes:
- you can download APK from the above button 'Download APK'.
- the downloald button above is REAL! we're using here Adshrink service!
- We Are humans and we may make mistakes, please report below if there is an error.
logo for Her Majestys SPIFFING
Her Majestys SPIFFING
V1.0
Official
logo for Spotify Music
Spotify Music
V8.5.9.737
Official
logo for Modern Combat Versus: New Online Multiplayer FPS
Modern Combat Versus: New Online Multiplayer FPS
V1.17.32
Official
logo for Warhammer 40,000: Freeblade
Warhammer 40,000: Freeblade
V5.8.2
Official
logo for PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
V2.0.0
Official
logo for Facebook
Facebook
V371.0.0.0.2
Official